UBYTOVÁNÍ

na termálním koupališti

Ubytování účastníků (od soboty do soboty) můžeme zajistit pouze na základě vyplněné ZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY. Provozovateli termálního koupaliště se neplatí za lůžka, ale výhradně za celé bungalovy, apartmány nebo pokoje. Ubytování jednotlivců tak nelze zprostředkovat a platby za ubytování nelze dělit.

Ubytovat se můžete v den nástupu až po 15. hodině, při dřívějším příjezdu nemohou klienti dostat čipovou kartu a tedy ani vstupovat na koupaliště. V den odjezdu je třeba uvolnit ubytovací prostory ráno do 9.00 hodin.

apartmany lux
APARTMÁNY LUX

V nejnovější části areálu termálního koupaliště, nazývaného Westend (bývalá kasárna) provozovatel nabízí tříhvězdičkové apartmány LUX 2-lůžkové (nebo 4-lůžkové) s jídelnou, samostatnou ložnicí (nebo se 2 ložnicemi), WC a koupelnou se sprchovým koutem. Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou, chladničkou, barevným televizorem i rozhlasovým přijímačem. Každý apartmán má internetovou zásuvku, má vlastní terasu s posezením a automobilisté mají možnost parkovat poblíž svých apartmánů. Přistýlky možné jen u dvoulůžkových apartmánů LUX, ve čtyřlůžkových již nejsou.

apartmany elpaso
APARTMÁNY ELPASO

Klienti Cestovní agentury W mají možnost se ubytovat i v soukromých apartmánových domech EL PASO, ve kterých se nacházejí dvoulůžkové pokoje opatřené vlastní terasou s posezením, WC a sprchou. Všechny pokoje jsou vybaveny klasickými postelemi, kuchyňkou s vařičem, příslušným nádobím, chladničkou, rychlovarnou konvicí a klimatizací, ve všech jsou i barevné televizory s UPC, pokoje El Paso mají WiFi signál pro internet. Parkovat lze přímo u domů El Paso. K dispozici je vám zde zahradní gril na rožnění.

Studiá Smaragd
STÚDIÁ SMARAGD

V novém komplexu, který je vyhrazen skupinám, se nacházejí: 4-lůžkové patrové mezonety (se schůdky do ložnice), 3-lůžková přízemní studia a 2-lůžková přízemní studia pro dvojice a manželské páry. Všechny typy ubytování v tomto komplexu mají standardní vybavení (toaleta, sprcha, vybavená kuchyňka, televize), mají svou vlastní terasu s posezením a Wi-fi internet.

ubytovna gold
UBYTOVŇA GOLD

V přízemí a v prvním patře turistické ubytovny Gold nabízí provozovatel několik dvoulůžkových pokojů vybavených válendami, umyvadlem, chladničkou, barevným televizorem, rychlovarnou konvicí a nádobím, se společným sociálním zařízením na chodbě; v přízemí budovy je všem k dispozici společná kuchyň.

V ceně každého nabízeného ubytování je již zahrnuta permanentka ke vstupům do venkovních bazénů s termální vodou, v ceně ubytování je též parkovné.
Případné přistýlky ve studiu nebo dvoulůžkovém apartmánu LUX na našich turnusech jsou určeny pouze dětem ve věku do 15 let. Platbu za přistýlku pro dítě si případný zájemce hradí sám, vždy při svém příjezdu v příslušné recepci, dle platného ceníku ubytovatele v eurech.

Adresa

ELPASO BOHEMIA s.r.o.
Varšavská 715/36
Vinohrady 120 00 Praha 2
IČ: 041 83 916 

Telefón
  • 737 915 878