UBYTOVÁNÍ NA TERMÁLNÍM KOUPALIŠTI

Ubytování účastníků (od soboty do soboty) můžeme zajistit pouze na základě vyplněné ZÁVAZNÉ OBJEDNÁVKY. Provozovateli termálního koupaliště se neplatí za lůžka, ale výhradně za celé bungalovy, apartmány nebo pokoje. Ubytování jednotlivců tak nelze zprostředkovat a platby za ubytování nelze dělit. Ubytovat se můžete v den nástupu až po 15. hodině, při dřívějším příjezdu nemohou klienti dostat čipovou kartu a tedy ani vstupovat na koupaliště. V den odjezdu je třeba uvolnit ubytovací prostory ráno do 9.00 hodin.

Roku 2013 staré bungalovy nahradila nová studia a mezonety. V novém komplexu, který je vyhrazen skupinám, se nacházejí: 4-lůžkové patrové mezonety (se schůdky do ložnice), 3-lůžková přízemní studia a 2-lůžková přízemní studia pro dvojice a manželské páry. Všechny typy ubytování v tomto komplexu mají standardní vybavení (toaleta, sprcha, vybavená kuchyňka, televize), mají svou vlastní terasu s posezením a Wi-fi internet.

klikněte pro detail
Studia a mezonety
klikněte pro detail
Ubytovna Gold
klikněte pro detail
Apartmány LUX

V přízemí a v prvním patře turistické ubytovny Gold nabízí provozovatel několik dvoulůžkových pokojů vybavených válendami, umyvadlem, chladničkou, barevným televizorem, rychlovarnou konvicí a nádobím, se společným sociálním zařízením na chodbě; v přízemí budovy je všem k dispozici společná kuchyň.
Od roku 2015 je v turistické ubytovně Gold již zcela nové společné sociální zařízení v přízemí i na poschodí. Zrekonstruovaná a nově vybavená je také již společná kuchyň.
V nejnovější části areálu termálního koupaliště, nazývaného Westend (bývalá kasárna) provozovatel nabízí tříhvězdičkové apartmány LUX 2-lůžkové (nebo 4-lůžkové) s jídelnou, samostatnou ložnicí (nebo se 2 ložnicemi), WC a koupelnou se sprchovým koutem. Apartmány jsou vybaveny kuchyňskou linkou, chladničkou, barevným televizorem i rozhlasovým přijímačem. Každý apartmán má internetovou zásuvku, má vlastní terasu s posezením a automobilisté mají možnost parkovat poblíž svých apartmánů. Přistýlky možné jen u dvoulůžkových apartmánů LUX, ve čtyřlůžkových již nejsou.

klikněte pro detail
Pokoje El Paso

Klienti Cestovní agentury W mají možnost se ubytovat i v soukromých apartmánových domech EL PASO, ve kterých se nacházejí dvoulůžkové pokoje opatřené vlastní terasou s posezením, WC a sprchou. Všechny pokoje jsou vybaveny klasickými postelemi, kuchyňkou s vařičem, příslušným nádobím, chladničkou, rychlovarnou konvicí a ventilátorem, ve všech jsou i barevné televizory s UPC, pokoje El Paso mají WiFi signál pro internet. Parkovat lze přímo u domů El Paso. K dispozici je vám zde zahradní gril na rožnění.

V ceně každého nabízeného ubytování je již zahrnuta permanentka ke vstupům do venkovních bazénů s termální vodou, v ceně ubytování je též parkovné.

Případné přistýlky ve studiu nebo dvoulůžkovém apartmánu LUX na našich turnusech jsou určeny pouze dětem ve věku do 15 let. Platbu za přistýlku pro dítě si případný zájemce hradí sám, vždy při svém příjezdu v příslušné recepci, dle platného ceníku ubytovatele v eurech.